O nas

Biuro obrotu nieruchomościami InwestSilesia działa na Śląskim Rynku Nieruchomości. Zajmujemy się świadczeniem usług pośrednictwa w zakresie kupna i sprzedaży mieszkań, domów oraz działek jak również innego typu nieruchomości.

W naszej pracy stawiamy sobie za cel profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie każdej transakcji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Służymy radą oraz udzielamy wszelkiej pomocy przy transakcjach. W przypadku nieuporządkowanego stanu prawnego nieruchomości pomagamy w przygotowaniu jej do sprzedaży dbając o bezpieczeństwo naszych Kontrahentów.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego oraz zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną realizowanych transakcji.
Pracujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, zgodnie ze standardami zawodowymi i kodeksem etyki pośrednika w obrocie nieruchomościami
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem OC z tytułu wykonywanego zawodu.
InwestSilesia oferuje również kompleksową obsługę projektowania i realizacji inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego.
Na nas zawsze możesz liczyć. Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

Skontaktuj się znami

2 Nieruchomości

Aleksander Pietryga

Telefon
+48 793-718-836
Email
aleksander.pietryga@inwestsilesia.pl
Szczegóły
0 Nieruchomości

Kajetan Zrałek

Telefon
+48 881-433-522
Email
kajetan.zralek@inwestsilesia.pl
Szczegóły
3 Nieruchomości

Karolina Pietryga

Telefon
+48 793-934-636
Email
karolina.pietryga@inwestsilesia.pl
Szczegóły

<p>500</p>

Nieruchomości

<p>50</p>

Agentów

<p>25</p>

Lat doświadczenia