Jakość, komfort, spokój - tego szukasz!

1 590 000,00 PLN

Dane kontatkowe:
Kajetan Zrałek
tel.: 881-433-522
e-mail.: kajetan.zralek@inwestsilesia.pl
numer licencji.:  

Informacje podstawowe

Cena: 1 590 000,00 PLN
Typ nieruchomości: dom
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia: 319,55 m2
Powierzchnia działki: 3027 m2
Województwo: Śląskie
Miejscowość: będziński
Dzielnica: Mierzęcice/Zawada
Liczba pięter: 1

Opis

Jeśli szukasz idealnego domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
 
Oferujemy ekskluzywny dom położony w Zawadzie (gmina Mierzęcice) o całkowitej powierzchni użytkowej 319,55 m2, na którą składają się obszerna zagospodarowana piwnica, parter z częścią dzienną i sypialnią, a także użytkowe poddasze.
 
Budynek znajduje się na dużej działce o pow. 3027 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 37x82 m o ekspozycji południowej.
 
Do budowy domu wzniesionego w 2014 roku, wykorzystano materiały z najwyższej półki, dbając o wszystkie detale. Budynek wyposażony w pełną klimatyzację oraz wentylację wszystkich pomieszczeń. Komfort cieplny zapewnia ogrzewanie gazowe częściowo podłogowe. Wsparcie pompy ciepła oraz instalacji solarnej sprawia, że utrzymanie nieruchomości jest bardzo tanie. Instalacje wykonane w oparciu o system inteligentnego domu (sterowanie światła i większości sprzętów za pomocą smartfona)
 
Dom w pełni zagospodarowany i umeblowany. Niewątpliwie wielkim atutem jest sala o pow. 64 m2 znajdująca się w piwnicy. Jej wnętrze zaprojektowano pod okiem akustyka, przy założeniu całkowitego wytłumienia od pozostałych pomieszczeń. Wyposażono ją w system dźwięku przestrzennego, idealnie nadaje się jako studio nagraniowe lub sala prób.
 
Miejscowość Zawada, posiada bardzo dobre połączenie drogowe ze wszystkimi miastami Aglomeracji poprzez bliskość węzła autostradowego A1-S1. Dodatkowo niedalekie usytuowanie lotniska Katowice-Pyrzowice, sprawia, że stanowi ona świetną bazę wypadową na cały świat.
 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacją nieruchomości pod adresem: https://youtu.be/aXpMQV9aMgk

Agent prowadzący ofertę: Kajetan Zrałek
Telefon: 881-433-522

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.
 
Data utworzenia: 14-03-2019r.
Data aktualizacji:     18-09-2019r.

Galeria 360°