INWESTSILESIA

Biuro obrotu nieruchomościami InwestSilesia działa na Śląskim Rynku Nieruchomości. Zajmujemy się świadczeniem usług pośrednictwa w zakresie kupna i sprzedaży mieszkań, domów oraz działek jak również innego typu nieruchomości.

W naszej pracy stawiamy sobie za cel profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie każdej transakcji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Służymy radą oraz udzielamy wszelkiej pomocy przy transakcjach. W przypadku nieuporządkowanego stanu prawnego nieruchomości pomagamy w przygotowaniu jej do sprzedaży dbając o bezpieczeństwo naszych Kontrahentów.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego oraz zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną realizowanych transakcji.
 
         Pracujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, zgodnie ze standardami zawodowymi i kodeksem etyki pośrednika w obrocie nieruchomościami

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem OC z tytułu wykonywanego zawodu.


InwestSilesia oferuje również kompleksową obsługę projektowania i realizacji inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego.
 
Na nas zawsze możesz liczyć. Serdecznie zapraszamy do współpracy !!!
 
Aleksander Pietryga